PixelPRO | CANON 70D | FULL HD | 20MPIX | Wi-Fi

Shitet nga: PixelPro 30 Sht 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038- CANON EOS 70D
+ CANON 18-55mm STM OBJEKTIV
+ EXTRA - SANDISK 32GB ULTRA
+ GARANCION


- CANON EOS 70D
+ 18-135mm STM OBJEKTIV
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ GARANCIONSTM* = AUTO FOKUS PA ZHURME

- Kombinim perfekt i Canon 7D, 6D dhe 5D mkII
- Kamere shume kualitative dhe profesionale
- 20 MEGA PIXEL Senzor
- Dual Pixel AF ne Live View
- Ekran 3inch levizes
- Ekran me prekje - LCD Touch Screen
- Wifi, Full HD xhirim me auto fokus pa zhurme
- Stereo mikrofon

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim