PixelPRO | CANON EOS 750D | 24MP | FULL HD | Wi-Fi

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


>> SE SHPEJTI <<


> SENZOR 24MEGA PIXEL CMOS
> DIGIC 6 PROCESOR
> ISO DERI 25600
> 19 CROSS TYPE PIKA FOKUSIMI HYBRID CMOS AF III
> EKRAN LEVIZES 3INCH ME 1 MILION NGJYRA
> 5 FOTO NE SEKOND
> XHIRIM FULL HD NE 30FPS
> STEREO MIKROFON
> HDMI PORT
> WIFI TE INTEGRUAR
> KONTROLLOHET ME SMARTPHONE
> SENZOR ORIENTIMI
> PESHA 550GRAM
> GARANCION


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim