PixelPRO | NIKON D3400+18-55 VR II + 32GB KARTE!

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038NIKON D3400 + 18-55mm VR II
+ SANDISK 32GB
+ TE GJITHA AKSESORET
+ 1 VIT GARANCION
+ FATURE FISKALESPECIFIKAT:
- SENZOR 24.2MP DX-Format CMOS
- PROSECOR EXPEED 4
- ISO 100-25600;
- SHKREPJET 5 fps
- EKRAN 3.0INCH 921k-Dot LCD
- XHIRIM Full HD 1080p ne 60 fps
- AUTOFOKUS Multi-CAM 1000 11-PIKA
- BLUETOOTH SnapBridge
- EFEKTE SPECIALE
- OBJEKTIV AF-P DX 18-55mm f/3.5-5.6G VR#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim