PixelPRO | NIKON D5300+SANDISK 32GB EXTREME | E RE

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- 1 VIT GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038CKA PERFSHIHET:
- NIKON D5500 + 18-55mm VR
- PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kabllot, cd&libra)
- SANDISK 64GB EXTREME
- 1 VIT GARANCION
SPECIFIKAT:
- SENZOR 24.2MP DX-Format CMOS
- PROCESOR EXPEED 4
- EKRAN 3.2INCH 1,037k-Dot Vari-Angle Touch
- XHIRIM Full HD 1080p ne 60 fps
- AUTOFOKUS Multi-CAM 4800DX 39-Point
- ISO 100-25600
- SHKREPJE 5 fps
- Wi-Fi TE INTEGRUAR
- DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR II Lens

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim