PixelPRO | PANASONIC AG-AC90 | FULL HD | E RE!

Shitet nga: ekrem 16 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038- 3 Full HD 2.19MP MOS SENZORA
- OBJEKTIV me 12x Zoom: 29.8 to 357.6mm
- VIDEO 1920x1080 60p, 60i, 30p, and 24p
- OBJEKTIV QE REDUKON REFLEKTIMET
- STABILIZER OPTIK
- ZOOM DIGJITAL INTELEGJENT 25x
- PRANON DY SD NE TE NJEJTEN KOHE
- MUNDESINE ME KOPJU PERMES SD KARTAVE
- 2 XLR INPUTA
- GARANCION
- 2 SD SANDISK EXTREME 90MBS

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim