PixelPRO | VISICO 5 BLIC ME BATERI MODEL 2016

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- FATURE + GARANCION
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

> Fuqia - 400Ws
> Temperatura - 5600±200K
> Tipi - ETTL/M/Multi
> HSS 1/8000s
> Ventilator per Ftohje
> 500 Shkrepje te plota me nje mbushje
> Pesha 1850g
> Usb Port, PC Port
> Bateri Litiumi 6000mAh
> Garancion + Fature

https://www.youtube.com/watch?v=HrI-O_8-Tf4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim