PixelPRO | dji MATRICE 600 | DRON FILMIK | E RE!

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- KOMPATIBIL ME ZENMUSE GIMBAL - KAMERA
- KOMPATIBIL ME Ronin-MX Gimbal
- I BARTE DERI NE 15KG
- Lightbridge 2 PERKRAHJE
- Full HD 1080p LIVE MONITORIM
- SISTEM DJI A3 TE KONTROLLIMIT AJROR
- MUND TE KONTROLLOHET ME DJI Go App
- PALOSET GJATE ATERIMIT OSE NGRITJES
- SHUME LEHTE TRANSPORTOHET
- FURNIZOHET PREJ 6 BATERIVE
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim