PixelPRO | dji OSMO+ | OSMO x3 | OSMO mobile

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO DHE VIDEO PAJISJE PROFESIONALE
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- Objektiv 22-77mm me zoom optik 3.5× dhe 2× zoom digjital.
- Video DCI 4K/24p, UHD 4K/30p, 2.7K, FHD ne 24-120fps
- Foto 12 megapixel
- Xhirim pa zhurme
- Stabilizim profesional me gimbal 3 nyjor
- Selfie super te mprehta fale distances 50mm te fokusimit.
- Perkrahje per motion timelapse, panorama, long exposure etj.
- Kompatibil me shumicene e aksesoreve.
- Mikrofon te integruar, poashtu mikrofoni i jashtem perfshihet.
- http://store.dji.com/product/osmo-plus#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim