Reflektor 160 LED per kamer dhe Reflektor me te ..

Shitet nga: .... 20 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
E Re 160 led = 50 euro / reflektori i vogel = 35 euro / MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER +377 44 250 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim