SUPER OFERTE GOPRO MONOPOD E RE+ lidhese per Tel..

Shitet nga: Shpat 27 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes gopro monopod (shtage zgjatese) e cila sherben per nje selfie perfekt me go pro dhe me smart phone edhe vjen me nje super cmim dhe ne ofert perfshihet pjesa lidhese per Telefon ose per GoPro mund te zgjidhni vet ju si te ju konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim