Samsung Galaxy Camera

Shitet nga: Edi 25 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate

Shitet Samsung Galaxy Camera. Eshte shume pak e perdorun dhe ne gjendje perfekte.
Kamera vjen ekstra edhe me fotrolle origjinale te lekures dhe me 32GB micro SD Card.
Ka te integruar objektivin me 21x optical zoom dhe punon per mrekulli. Eshte android dhe ka wifi, 3G etj.

Cmimi eshte 240 Euro.DISPLAY: Super Clear LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Resolution: 720 x 1280 pixels (~306 ppi pixel density)
Multitouch: Yes
Protection: Corning Gorilla Glass 2

PLATFORM: Android OS, v4.1 (Jelly Bean), upgradable to v4.1.2 (Jelly Bean)
Chipset: Exynos 4412 Quad
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9
GPU: Mali-400MP4

CAMERA Primary 16.3 MP, 4608 x 3456 pixels, autofocus, 21x optical zoom, optical image stabilization,
pop-up Xenon flash, AF light
Features: Geo-tagging, touch focus, face/smile detection
Video: 1080p@30fps, 512p@120fps, optical stabilization
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim