Shes AparatProfesional dhe SonyPlaystation3

Shitet nga: Driton 18 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat Profesional Canon400D dhe SonyPlaystation3 ne gjendje te rregullt te sapo ardhur nga Zvicra shum pak te perdorur me qmim te Volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim