Shes Canon 500d + Battery grip

Shitet nga: Erblin 28 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati ështe 500d dhe vjen me keto paisje battery grip , 2bateri , lens 18-55.
Aparati i ruajtur i perdorur vetem 4muaj.
Cmimi i padiskutueshem
045 215 725
Erblin
Nikon , fujifilm , aparat , canon , urgjent , foto ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim