Shes GoPro Black Edition HD

Shitet nga: Gent 10 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Kamera vjen me kopertinen kunder ujit dhe mbrojtjes ndaj rrximit dhe demtimit. po ashtu shitet me mjettin lidhes qe lejon lidhjen me te gjitha pjeset tjera qe shiten per GoPro, Ne qmim perfshihet dhe Micro SD card me 32 GB Sandisc, e cila po ashtu eshte HD dhe mbushesi origjinal. Camera eshte e re dhe e sa po ardhur nga Amerika. Te interesuarit mund te thrrasin ne telefon apo te dergojn email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim