Shes NIkon D5000 urgjent

Shitet nga: Ylber 14 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Nikon D5000 ne gjendje te rregullt. Bashk me aparatin vjen adapteri per mbushje te bateris, memory card per aparat, kablla per kompjuter. Fotot e apararit kane nje kualitet shume te mire dhe te paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim