Shes canon 600d me 18-55mm ne gjendje perfekte

Shitet nga: Canon 15 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes canon 600d me 18-55mm ne gjendje perfekte teknike dhe fizike vetem 3muaj i perdorur shum i ruajtur nuk ka defekte as demtime punon shum mir
aparati eshte i paisur me lens 18-55mm dhe me qant originale canon!
contact 049 447 423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim