Shes kameren Fujifilm ngjendje tmir, punon super!

Shitet nga: Rraha 25 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kameren digjitale Fujifilm t modelit FinePix S8200, kit model muni me kqyr edhe Google per ma shume info. Kamera punon shum mir dhe o ngjendje super!

Thirrni nkit tel 044 833 289 ncfardo kohe!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim