Shiten panelat solare me shumic dhe pakic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bitfox 25 Tet 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Bejme shitjen dhe montimin e panelav solare
per me shum na kontaktoni :044274941
viber:+38649412593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim