Shitet canon 550 d

Shitet nga: Arjan 20 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet canon 550 d ne qendje te regullt pak I perdorur
pa objektiv


Canon 550D. 18MP . Ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtun.


+37745579008 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim