TRIPOD prodhim Gjerman

Shitet nga: Tripodi 04 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet tripodi i markes REVUE 1632 i prodhuar ne Gjermani.
Tripodi eshte ne gjendje te mire, sic shihet edhe ne fotografi dhe e shes pasi qe e kam blere nje tjeter!
Eshte shume i lehte per perdorim si dhe me peshe te vogel!
Lartesia maksimale e tij eshte 1 meter e 60 cm, ndersa kur palohet eshte vetem 55 cm.

Cmimi teper i volitshem!

Bej nderrim edhe me ndonje lens per Canon!

Kontakti permes email adreses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim