UV filter protection-62 mm /I PA PERDORUR!

Shitet nga: Bardhi 06 Maj 03:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Ky filter sherben per te ber foto me te mbrehta dhe me te theksuara sepse ndal rrezet UV si dhe ruan shum lensin nga çdo demtim i jashtem. Eshte origjinal i firmes hama. Nuk eshte i perdorur! I sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim