YONGNUO | BLIC - LED - WIRELESS | TE REJA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PIXELPRO 19 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
"PIXEL PRO MEDIA"

PAJISJE per FOTO - VIDEO - AUDIO me porosi, te reja, me dhe me garancion.

Lidhu me faqen tone ne Facebook dhe rri i informuar per cdo oferte..
>> https://www.facebook.com/pixelpro038

BLIC - YONGNUO YN560 MK-III = 85 EURO
BLIC - YONGNUO YN565EX TTL = 120 EURO
BLIC - YONGNUO YN600EX RT TTL = 155 EURO

LED - YONGNUO YN300 III BLUETOOTH = 95 EURO
LED - YONGNUO LED 1410 = 70 EURO


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim