Zmadhues per zhvillimin e fotografive Krokus 66 ..

Shitet nga: Krokus 22 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes zmadhuesin per zhvillimin e fotografive Krokus 66 Color SL dhe pajisjet percjellese per laborator te zhvillimit te fotografive.

Zmadhuesin Krokus 66 Color SL
Tre zhvillues te filmave
Lampen per laborator te erret
Filtere te ndryshem (shih foton)
2 termometra
kapese te ndryshme
Kohematesin

etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim