shes Gopro hero 1

Shitet nga: gopro 28 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shitet gopro hero 1 . Ne kete qmim perfshihet goproja me mbushes dhe me sd card 16 gb por mbrojtsen nuk e kam por muna me jau pru qmimi i fundit me mbrojtse osht 120 ndersa pa mbrojtse 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim