shitet

Shitet nga: Limi 09 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shitet bateria eshte gjendje te rregull eshte origjinal posedon mbushsin me adapter me rrym dhe e mban nje kohe te gjat,dhe e pershtatshme per gjdo situat
info edhe viber+37744958844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim