"MAG 250" MICRO MPEG 4 HD IPTV

Shitet nga: biankoneri 28 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes paisjen Android MAG 250 që punon ne sistemin IPTV dhe që posedon shum aplikacjone tjera përatëse të një Androidi. Paisja osht e re e paketuar dhe e testuar. Gjithashtu mundësoj kyqjen ne sistemin IPTV me 400 programe HD me prestigjoze nga vendi dhe rajoni.

-Specifikat e MAG 250..

-STi7105 450Mhz,
-Linux 2.6.23,
-Composite AV,
-HDMI 1.3,
-USB x 2, S/PDIF,
-LAN,
-WiFi ReadySuperb reliabilty from the Mag 250 set --top box
-Excellent quality streaming
-12mths UK TV including 14 day catch-up
-HD compatible box
-Minimum 2Mbps download speed required!

Për më shum info rreth kyqjes në sistemin IPTV dhe box MAG 250 shkruani ne Viber: +37744748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim