ANDROID TVBOX

Shitet nga: Astrit 17 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
SHITET OSE NDERROHET ME NDONJE TELEFON ,ANDROID TV BOX ,ME TE CILINI E SHENDRRONI TV TUAJ NE ANDROID TV DHE MUNDE TI PERDORNI TE GJITHA APLIKACIONET E SISTEMIT OPERATIV ADROID SIKURSE NE TELEFON,(skype,facebook,weather,youtube,albfilm etj etj)
PAJISJA I KA TE KETO SPEC:
ANDROID 4.2
CAMERA 2MPX
MICROPHONE
RESOLUTION 1080P
MEMORY 8 GB
RAM 1 GB
PROCESOR DUAL CORE ALLWINER ETJ

ADP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim