Abonim Per Reciver HD Brenda dhe jasht Kosoves

Shitet nga: gazmend 15 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Dreambox me abonim 1 vit me cckam vetem 120euro dhe me iptv 200 euro per 1 vit Abonim ......
Keto recivera kan edhe nje gje shume te mire, mund te Abonohen dhe lexojn qfardo Karte si Digitalb,TringDigital si dhe te gjitha llojet e kartave i pranon, si dhe mund te perdoret si Dream box mund ta mbushni pa kurfar problemi me shume kanale meqe eshte Full HD rreth 4000 programe si Diglitalb ( Digi GOLD Full ), Tring, Skyde, SkyIT, SkyUK, Jsc Sport, Digital+, Canal France, HD+, Digi TV, NOVA etj etj. Sport mbi 50 kanale, Si dhe posedoj te gjtiha Softweret sa i perket ketyre reciverave. GoldenMedia CLASIC Eshte paisje shume e vogel gje qe mund te fshihet mbrapa tv, nuk ka nevoje te shifet meqe ka nje mini buton qe vnohet kudo ne skaj apo afer tv per ti dhene sinjal telekomandes ,E perkryer. Sa i perket Paisjes 1 vite garancion !!!!!! (Nuk garantojme sa i perkent problemeve qe vien nga rryma por veten ne paisje). Vertete ja vlen nje reciver i tille . Reciverat funcionojne edhe jashte shtetit kudo ne bote..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim