Abonim iptv digitalb+supersport+tring 800 kanala..

Shitet nga: ksuhtrim 06 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
IPTV Komplet.. Digitalb full (me Supersportat te kosoves) Tring full SKY DE HD SKY IT HD plus Mediaset Premium (Berlusconit) SKY UK HD Pink, TivuSAT Canale+ Spainjes BeinSport te arabies edhe te Frangjishtes Kanale te Frances Kanale te portugalies Kanale te shumta XXX dhe shume te tjere. Per ne kosove eshte pak me problem por nese keni nje rrjet stabil mbi 5 mbps ateher do ju bej shume dhe veqanerisht per ata qe jan ne gjermani punon mire ju mirpres !

qmimi 1 Month --> 10 Euro 3 Month --> 30 Euro 6 Month --> 55 Euro 12 Month --> 110 Euro
ose vetem disa paketa tjera me lir pak

skype:kushtrimserveri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim