Abonim iptv digitalb+supersport+tring-skyde-bein..

Shitet nga: kushtrim 13 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
IPTV Komplet.. Digitalb full (me Supersportat) Tring full SKY DE HD SKY IT HD te arabies edhe te Frangjishtes Kanale te Frances Kanale te portugalies Kanale te shumta XXX dhe shume te tjere. Per ne kosove eshte pak me problem por nese keni nje rrjet stabil mbi 5 mbps ateher do ju bej shume dhe veqanerisht per ata qe jan ne gjermani punon mire ju mirpres ! apo vetem paketa digitalb me tring


skype:kushtrimserveri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim