Abonim per Dreambox HD me cilesi dhe siguri te l..

Shitet nga: Dreambox 19 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Deshironi te beni Cinema shtepin tuaj gjat ketij stinori ne boten e sportit ateher ejani tek ne !
Abonim me nje cilesi te lart
kemi keto pako :
Eutelsat W2 16 : Digitalb pa pairing
Tring FULL HD
Arena Sport 1,2,3,4 HD
Sport Klub 1,2,3,4 HRT
Astra 19.2 :
Sky Deutschland , Bundesliga HD
Bein Sport 1,2,3.....9
AXN action HD ....
Canal + HD , sport HD , Family HD , Action HD ...
Hotbird 13.0 :
Sky Itali , Film action , comedy ....
Canal+ HD Pako
Primafila 1,2,3,4,5...........30 etj !
E shum Pako boterore tjera si dhe shitje , Montim profesional !
Info :
Facebook : Digital-SEFA
Email : sefadigital66@hotmail.com
Skype : Qendrim Latifi
Viber : +37744261410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim