Abonim per IPTV brenda dhe jasht Kosoves

Shitet nga: Alaudin 25 Jan 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Abonime per recivera(box , dekoder) dhe per Smart Tv (nuk nevoitet reciver)me mbi 700 kanale me cilsi te lart te pakos Digitalb Tring Sky DE, Sky IT, PINK , si dhe shum kanaleve sport duke perfshir Bein sport , Sky Sport UK(angleze) , Sky Sport Ar , Arena Sport ,Sport Klub etj.
NR.viber +38649265556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim