Abonime per recever per kosov dhe jasht kosoves

Shitet nga: Abonim per resever 10 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm abonimin e programeve shqip, shum sporta digitalb hd primafila skajat algjazerat dhe shum e shum programe tjera brenda dhe jasht kosoves me resever amiko dhe te tjer, me iptv etj....Per me shum na kontaktoni ne numrat 045557907 dhe 049633248. ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim