Abonime sat dhe iptv, DIGITALB HD,TRING,SKY IT,S..

Shitet nga: gazmend 23 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejme Abonimin e Kanaleve Digitalb HD IPTV DIGITALB HD Tring TV Canal digital DigiTurk Sky UK Sky Italy Sky DE e shum kanale tjera te gjitha ne nje pako te vetme per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne email...
dreambox.alb@gmail.com

Bejme shitjen e resiverave te gjitha llojeve : Amiko mini HD , Amiko micro HD , Wizard Class HD , Tring HD , Fly Box HD nga Digitalb , Next HD , IPTV etj..
Bejme Montim e gjitha paisjev si, Sat me LNB 2 deri ne 5 qe jan aktiv
Si dhe bejme montimin dhe abonim te dreambox hd, Amiko mini HD , Amiko micro HD , Wizard Class HD , Tring HD , Fly Box HD nga Digitalb , Next HD , IPTV etj..
Gjindemi ne rr : "fehmi agani " perball croatia sigurimi te qafa ,kafet e vogla
Per Klient serioz kontaktoni :
Email : dreambox.alb@gmail.comNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim