Abonimi i Digitalbit 160 euro me DIGI GOLD

Shitet nga: Dukagjin 25 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mos paguani ne digitalb & ipko nga 250 euro per abonime dhe ate shtesen e pageses per DIGI GOLD.
Bejme abonimin e te gjitha kanaleve te Digitalbit me DIGI GOLD & te huaja me cc cam.
Nuk eshte sistem IPTV nuk ju duhet te paguani per shpejtësi te internetit pa limit.
Nese e bleni resiverin te ne e keni abonimin 160 euro.
Nese e keni resiverin paguani 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim