AlbTelekom Mbi 6500 Kanale

Shitet nga: AlbTelekom Dje 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 7000 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si: 500 kanale shqip: DigitalB* Tring* kanale tokësore* si dhe 6500* kanale Ndërkombëtare si: Gjermane* Spanjolle* French* Suedeze* Angleze* Turqisht* Arabe* Ballkanase* Italjane* Norvegjeze* VOD* Full Movie si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane. Me mbi 2000 filma nga Kinemat Botrere Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim: -Smart tv (Samsung-LG)* -TV Smart Android* -Android box* -Mag 250-254-256* -Amiko* Smart phone (android)* -PC me Vlc PLayer etj... Për më shum info shkruani ne Viber: +37745640698 -Ju mirëpresim në qdo kohë..-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim