Amiko HD8260+ Full HD Digital Satellite & T2 Ter..

Shitet nga: Sami 15 Maj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Resiverin Amiko HD 8260+

Specifikimet:

Satelitor: DVB S2
Toksor: T2
Kabllor: C

Dmth - Resiveri perkrah rrjetin Satelitor me kanalet Full HD ,
Rrjetin toksor T2 dmth ne regjionin e Prishtines i rrok 18 Kanale HD me anten toksore te thjesht.
Kabllor ose C - i gjen kanalet kabllore te IPKO-s , Kujsteses mirpo per kto duhet me pas modul shtes nga IPKO ose Kujtesa ne menyr qe te keni qasje ne kanale.
Perkrah edhe IPTV dmth pa satelit mundesh me pa programe ku per te cilat programe duhet te abonoheni tek ndonje operator qe ofron IPTV.
Resiveri perkrah rrjetin 3G - IPKO ose VAL me modul Extra
Perkrah edhe WiFi-n
Gjithashtu funksionon edhe ne Android paisje Telefona per ti par te gjitha kanalet duke u lidh nepermjet resiverit me telefon.

Resiveri esht shum i Avancuar ka shum opcione.

Resiveri funksionon edhe si Dreambox dmth punojn kanalet Tring HD dhe kanalet tjera nese beni aboni tek dikush qe ofron ket sherbim.

Ndrrim nuk bej...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim