Android TV Box Resiver 4.4 Quad-Core--- edhe 2 k..

Shitet nga: Kushtrim 21 Maj 04:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mënyra më e mirë për ta bërë TV-në tuaj SMART TV është me TV BOX Android Resiverin. E ka mundesine për kabëll HDMI ose me AV kabëll të thjeshtë. Pra pranon çfarëdo TV. Po ashtu duhet cekur se posedon programet si : Youtube, Skype, Firefox, Google. Që mundësojnë një qasje të plotë qoftë nëpërmjet Wireless-it apo drejtpërdrejt përmes kablles së Internetit LAN që mundëson një shpejtësi më të lartë të Internetit dhe më stabile.
Kryesore • 802.11n WiFi dhe Bluetooth 4.0 me Android 4.4.2 •
Përkrahë full HD 1080P video • Ka të parainstaluara XBMC, Miracast, AirPlay •
Me RJ45 kabëll me rrjetin e gjerë, e cila mund të përdoret si router •
Modeli: MK 919S---
Ngjyra: E zeze---
Sistemi: Android 4.4.2 ---
Kartela Grafike: ARM Mali400-MP4 Octa-Core GPU --- Procesori: RK3188T Quad-core dhe me shpejtesi te procesorit 1.4GHz-- Berthama: Cortex A9, Quad Core--- RAM: 1G DDR3---- ROM: 8G --- Kapaciteti ROM maksimum qe pranon resiveri: 32G,pra mund te shtosh nje SD card me kapacitet deri 24G e qe ne total i bie te pranoj 32G --- Media--- Formati i dekoderit: HD MPEG1/2/4, Xvid/DivX4/5/6, H.264, HD AVC/VC-1, RM/RMVB Video : DAT, RM, MPG, RMVB, VOB, TS, AVI, ASF, M2TS, MKV, FLV, TRP, MOV, BD-ISO--- Formati i zerit: MP3, WMA, OGG--- Formati i fotove: BMP, GIF, PNG, JPEG---- Specifikat--- WiFi: IEEE 802.11 b/g/n Interfejsi: TF Card, HDMI, OTG, AV, DC 5V, RJ45, SD Card Slot, USB2.0--- Antena: Po--- Dimenzioni dhe pesha Pesha e produktit: 0.195 kg--- Pesha e pakos: 0.49KG--- Madhesia e produktit (L x W x H): 19cm*14cm*9cm--- Pakoja Pako permbane: 1 x TV Box,1x Air Mouse 1 x HDMI Kabell, 1 x Adapter, 1 x AV Kabell, 1 x Teledirixhues, 1 x Manual per perdorim --------------Mund te me kontaktoni ne Viber ne te njejtin numer---------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim