Antena satelitore

Shitet nga: Profi 26 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm montimin e antenave satelitore dhe gjetjen e programeve te sateliteve te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim