Appel TV 2 (ATV2)

Shitet nga: Bujar Gashi 18 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes appel tv shum pak i perdorun i blem ne Amerik osht jailbrek e ka te instalum plex me gjith user per me shiqu filma i ka te instalum XMBC dhe shum applikacion tjera qmim osht 50 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim