Bëj DropBox-in tuaj me 1000 GB dhe 5000GB HAPSIR

Shitet nga: dropbox 27 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bej Dropboxi-in tuaj me 1000 GB (1TeraBajt) Dhe 5000GB (5TeraBajt) Hapsir e cila sherben per futjen e te dhenave nga llaptopi dhe nga telefoni ne DropBox .
DropBox ka sigurin maksimale .
1000GB 10 euro . Ndersa 5000GB kushton 30 euro .
Kontakti
049897378
Viber +38649897378Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim