Bejm montimin e antenave satelitore

Shitet nga: signal 18 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
bejm montimin e antenave satelitore dhe gjetjen e signalit ne satelit te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim