Dream Box dm 500-s

Shitet nga: mentar 18 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes ket Dream Box shum pak i perdorur ne gjendje perfekte
Shes resiverin Dreambox dm 500s dhe pozicionerin Super jack i cili mund te lidhet me resiver dhe te programohet ne menyre qe te nderrohen satelitat ne menyre automatike, me to perfshihen telekomandat (digitronat)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim