Dreambox (Inpax) Full HD

Shitet nga: Miki 12 Maj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   89 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Inpax resiverin origjinal FULL HD me te gjitha kanalet dhe satelitat e instaluar (Astra, Hotbird, Eutelsat, Turksat etj) me Abonim. Çmimi eshte shume i volitshem dhe resiveri shume pak i perdorur. E shes me kete cmim vetem se jetoj me shume jashte vendit edhe shume pak e perdori.

Cmimi 65 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim