Dreambox 500 800 HDMag250

Shitet nga: alderi 31 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
SHITEN APARATE 500 DHE 800 se HD DHE RREGULLOJM DREAMBOXA NESE KENI PROBLEM
APARATET ASHT PER NE ZVICERR
Aparat qe programohet vet sa her qe humb signali
ska nevoi me qu me programu dikund me pagu pare e bo vet ne banes
Dreambox 500 dhe 800 HD bej dhe programimin e reciv.qe ju posdoni ne shpi qe punon me upc kabell ne zvicerr kapë kto prog. shqip RTK, TV 21. KTV. KLAN KOS. TVSH po ashtu kanalet e zvicres dhe gjermanis XXL ka qelsin per programet qe nuk jan per familje, shum kanale tjera FILMA E SPORTI deri 450 pr.
dreamboxsat rrokin ma teper se 400 KANALE.
dergimi i mundshem me post ne gjith Zvicren per 7.- fr.
0774059911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim