Dreambox abonime mbrenda dhe jasht kosoves Full HD

Shitet nga: naser beqrag 18 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Tani eshte koha e Ligave ...Ndaje knaqesin me ne
Abonohe me dreambox dm500, dm800 , dm500hd , dm800hd , skybox , powerbox, spiderbox ,openbox , dreambox amico , alma etj
Shiko keto kanale: DGA FULL HD + TRING
16.0e - Buqeta Diigitalb : Filma , Programet per te rritur etj , Arena Hd sport : 1 ,2 ,3 ,4
13.0e - Buqeta Sky Italia - Filma , Sport , Programe per te rritur
19.2e - Buqeta Sky Deutchland - Filma , Sport , Shkenc , Programe per te rriut
28.2e - Buqeta Sky Anglia - Filma , Sport , Programe per te rriut e shum tjera buqeta
Abonomi kushton 40 vjetor
Skype: matrix12552
What's Up and Viber facebook: 002 0112 0112 760 , fre call
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim