HD-Splitter 8 porta

Shitet nga: Nehat 06 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet HD-Splitter 8 porta.
Shperndarsi ka 1 hyrje dhe 8 dalje HD

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim