IPTV FULL , Digitalb, Tring, Skyde, Skyit, Skyuk,

Shitet nga: edi 23 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Ofrojme Iptv, me kualitet te lart, preferohet per ata qe kan internet te shpejt.

Pako, Digitalb, Tring, SkyUk, Skyit, SkyDE, Franc, Spanje, Portugal, CH, TR, Ex-yo ,
Dhe shume pako tjera interesante,

Funksionon me keto Aparate

Smart Tv Samsung Ose Lg
Vlc (computer)
Dreambox
GigaBlue
Mag250, Mag254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim