IPTV kanale shqiptare, sport, tring, digitalb, HD

Shitet nga: Astriti 10 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
–---------------------------
ofrojme kanale televizive shqiptare, kosovare dhe gjermane te kualitetit te larte (hd) per bashkatdhetaret tane ne Gjermani dhe Europë. Pakoja perfshine te gjitha kanalet shqiptare dhe te diaspores. Te gjitha Kanalet Sportive te ligave Europiane si Bundesliga dhe te tjerat. Programe Edukative per femijë. Nuk nevojitet antena televizive, e tera qe nevojitet eshte interneti. Per me shume na kontaktoni: +4915234355422
----------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim