IPTV me 370 kanale me kualitet HD

Shitet nga: Blanko 07 Gsh 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bej abonimin ne sistemin iptv (pa saq) dhe me cccam (me saq) ne kosov dhe jasht kanalet jon HD Premier komplet digjitalbin tringin sky premier e shum te tjera nderkombetare per me shum info shkruani ne Viber: +38649212433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim